Ogrodzenia Komorniki

Ogrodzenia w Komornikach przygotowujemy już w 30 dniod projektu i pomiarów, przez wykonanie, po kompleksowy montaż. Tworzymy solidne i estetyczne stalowe ogrodzenia, furtki i bramy ogrodzeniowe w różnych stylach, m.in. nowoczesnym (minimalistycznym) i klasycznym (dekoracyjnym), oraz ekonomiczne ogrodzenia panelowe. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo, estetykę wykonania i trwałość na lata!

ogrodzenia zalasewo

Nowoczesne ogrodzenia w Komornikach – od minimalizmu po szykowne zdobienia

Jaki wybrać typ ogrodzenia? Komorniki i okolice zasypujemy propozycjami! 

Oferujemy kilkanaście modeli ogrodzenia w różnym typie – każdy dostosowujemy do potrzeb i warunków technicznych na posesji w ramach indywidualnych projektów 2D lub 3D. Ogrodzenie warto dopasować do stylu architektoniczno-aranżacyjnego domu (budynku), ale także do własnych upodobań. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się obecnie zarówno minimalistyczne, jak i dekoracyjne modele! 

 • Minimalistyczna prostota – kolekcja Eco. Proste stalowe sztachety oraz spore prześwity, czyli widok na piękną okolicę. To ogrodzenie cechuje prostota i minimalizm, a zarazem delikatność. Jest bardzo uniwersalne i estetyczne. 
 • Harmonijna klasyka – kolekcja Classic. Ogrodzenie jest prosto i ładnie wykończone. Przęsła i skrzydła bramy ogrodzeniowej w górnej części zdobimy delikatnymi ornamentami. Ta elegancka kolekcja podkreśli prywatną posesję.
 • Elegancki design – kolekcja Premium. Górna linia ogrodzenia jest falista lub wygięta w łuk, w środkowej części pojawią się piękne ornamenty. Sztachety wykańczamy grotami. Świetnie pasuje do prostych, ale eleganckich posesji. 
 • Wytworna linia i kunszt – kolekcja Style. To ogrodzenie jest wizytówką klasy i stylu. Dolną i górną część ogrodzenia zdobią gustowne kuleczki, na dole pojawiają się dodatkowe krótkie sztachetki. Dla klasycznych domów i willi!
 • Szlachetna nowoczesność – kolekcja Modern. To nowoczesne, proste i estetyczne ogrodzenie. Szerokie profile zapewniają sporo prywatności. Design elegancki i niebanalny podkreśli zarówno prywatną, jak i publiczną posesję.
 • Wysmakowana ekstrawagancja – kolekcja Lux. To ogrodzenie bardzo bogate w zdobienia – wyszukane, misterne ornamenty zdobią środek przęseł oraz górną i dolną część. Całość zachwyca, dodaje elegancji i wytworności!
 • Ekonomiczne i estetyczne ogrodzenia panelowe. Panele ogrodzeniowe to świetna alternatywa dla siatek ogrodzeniowych. Proste, solidne i estetyczne ogrodzenie panelowe wyróżnia dobra cena oraz prosty i szybki montaż!

Zachęcamy do kontaktu, a z przyjemnością doradzimy wybór modelu ogrodzenia!

Solidne ogrodzenia Hammerman-Tech, czyli dobre materiały i skuteczne zabezpieczenia

Tworząc ogrodzenia, bramy i furtki czy dodatki do płotów, korzystamy z materiałów wysokiej klasy: wysokogatunkowej stali i produktów od naszych partnerów biznesowych z Niemiec (np. automatyka Sommer). Zarówno ogrodzenia stalowe nowoczesne i klasyczne, jak i ogrodzenia panelowe skutecznie zabezpieczamy przed korozją na etapie produkcji, zatem nie trzeba ich już malować i konserwować. 

Wszystkie elementy ogrodzenia są cynkowane i malowane proszkowo. Obie powłoki są trwałe, a odcinają dopływ powietrza oraz chronią przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi (wilgocią, zimnem, promieniowaniem UV). A dzięki temu nasze ogrodzenia zachowują fabryczny wygląd i właściwości na lata!

Od projektu po montaż ogrodzenia – Komorniki i okolice!

 1. Doradzamy w wyborze modelu ogrodzenia, aby pięknie się prezentowało i spełniało oczekiwania, oraz przygotowujemy ofertę z szacunkową kwotą.
 2. Precyzyjnie mierzymy działkę, oceniamy warunki techniczne. Podczas wizyty naszego inżyniera można obejrzeć próbki materiałów i wykonania. 
 3. Wyceniamy inwestycję i podpisujemy umowę. Prezentujemy projekt, a po jego akceptacji rozpoczynamy prace produkcyjne. 
 4. Dostarczamy i montujemy ogrodzenie na posesji. Oczywiście z tej usługi mogą Państwo zrezygnować, aby montaż ogrodzenia wykonać samodzielnie.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami – przygotujemy niezobowiązującą ofertę, odpowiemy na wszelkie pytania, porozmawiamy o oczekiwaniach, pomysłach i możliwościach! 

Umów się z naszym doradcą na rozmowę

Przechowujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe w następujących celach: Analytics, Niezbędne.

TUV