Solidny
partner biznesowy, indywidualne
rozwiązania

Zajmujemy się produkcją ogrodzeń jak i konstrukcji stalowych. Oferujemy kompleksową usługę obejmującą projektowanie, produkcję, malowanie proszkowe oraz montaż stalowych systemów ogrodzeniowych oraz balustrad. Dostarczamy nasze produkty do krajów UE.

Hammerman-Tech sp. z o.o. jest polską firmą, której tradycje sięgają 2004 roku. W naszej siedzibie głównej w Poznaniu znajduje się Biuro Obsługi Klienta i Dział Technologii. Natomiast nowoczesna hala produkcyjna znajduje się w Gubinie, w pobliżu polsko-niemieckiej granicy Gubin-Guben.

Cechuje nas: profesjonalne doradztwo, precyzyjne wykonanie, szybka dostawa i dokładny montaż.

Nowoczesny park
maszynowy

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, który jest zlokalizowany w nowoczesnej hali o powierzchni 1500 m2. Oferujemy zaawansowane technologie produkcji i zatrudniamy doskonale wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników.

30

dni roboczych
na realizację zamówienia

Własna malarnia
proszkowa

Posiadamy również własną malarnię proszkową, w której malujemy nasze ogrodzenia, jak również świadczymy usługi zewnętrzne.

1500

ponad m2

przestrzeni produkcyjnej

Własna malarnia proszkowa

Własna malarnia proszkowa

Niemiecka jakość
produktów

Dbamy o szczegóły na każdym etapie produkcyjnym oraz współpracujemy z najlepszymi dostawcami produktów i usług z Niemiec i UE

36

gotowych wzorów
ogrodzeń

Biuro Poznań
duplex (2)
de
Duplex

Podwójne zabezpieczenie powierzchni poprzez ocynk i malowanie proszkowe jest gwarancją długoletniego użytkowania wyrobu.

zinqq
de
ZINQ

Nasze produkty są cynkowane z cynkowni ZINQ we Frankfurcie nad Odrą (Niemcy)

tiger-p
aut
bel
Oxyplast i TIGER

Farby proszkowe pochodzą od najlepszych producentów UE: Oxyplast (Belgia) oraz TIGER (Austria)

sommer-hormann
de
de
Sommer i Hörmann

Automatyka do bram: firmy: Sommer i Hörmann

komme
de
Kömmerling

Panele drewnopodobne firmy Kömmerling są odporne na działanie czynników zewnętrznych. Cechują się bardzo dobrą izolacja akustyczną.

fisher- (1)
de
Fischer

Chemia i kotwy montażowe: firma Fischer

locinox (2)
bel
Locinox

Zamki, klamki

betafence
bel
Betafence

Panele ogrodzeniowe- tzw. maty

inox
pl
Inox plus

Elementy złączne nierdzewne i kwasoodporne

Przebieg współpracy
1
Dane do oferty

Do przygotowania oferty potrzebujemy od Państwa szacunkowych wymiarów tj. szerokość i wysokość ogrodzenia. Na tej podstawie sporządzimy Państwu niezobowiązującą ofertę cenową i wyślemy bezpłatnie pocztą razem z naszym katalogiem lub pocztą elektroniczną.

2
Decyzja o współpracy

Po podjęciu decyzji o współpracy uzgadniamy termin pomiaru w celu omówienia wszystkich szczegółów.

3
Pomiar u klienta

Pomiar wykonany będzie przez naszego doświadczonego inżyniera. Podczas naszej wizyty będzie możliwość obejrzenia ornamentów, elementów stali i próbek farb. Zaproponujemy optymalne rozwiązanie i pomożemy podjąć właściwą decyzję.

4
Zawarcie umowy

Bezpośrednio po pomiarze otrzymują Państwo ostateczną ofertę. Wówczas zawieramy umowę a Państwo wybierają sposób zapłaty zaliczki. Do każdego zamówienia przygotowujemy projekt zgodnie z indywidualnymi wymiarami. Istnieje również możliwość wykonania wizualizacji wybranego modelu ogrodzenia np. na tle Państwa domu.

5
Realizacja

Oferujemy kompleksową usługę. Każdy nasz produkt możemy Państwu dostarczyć i zamontować oraz wyposażyć w niezbędne akcesoria.

New Project (8)
Profesjonalizm i kompetencje

Przed pomiarem, przygotowujemy ofertę oraz wyślemy bezpłatnie nasz katalog.

img-tile-5-825xX
Przykładowe indywidualne projekty 2D i 3D

Podczas pomiaru uczciwie i rzetelnie przedstawiamy możliwości techniczne. Specjalizujemy się w indywidualnych i często niestandardowych projektach. Zatrudniamy wykfalifikowanych inżynierów – wszystkie osoby zarządzające jak i pracujące w naszym Dziale Technologii mają tytuł inżyniera.

img-tile-6-825xX
Doświadczenie w branży

Już od ponad 19 lat właściciele firmy dbają o najwyższą jakość produktów. Doświadczona kadra pracownicza, nowoczesne technologie oraz współpraca z najlepszymi firmami kooperacyjnymi zapewniają stały rozwój przedsiębiorstwa.

img-tile-7-825xX
Doświadczone ekipy montażowe

Współpracujemy od 10 lat z czteroma stałymi firmami montażowymi. To daje gwarancję profesjonalizmu , doświadczenia, fachowości i powtarzalności jakości usług.


Umów się z naszym doradcą na rozmowę

Przechowujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe w następujących celach: Analytics, Niezbędne.

TUV