Ogrodzenie modułowe - nowoczesny system ogrodzenia działki

ogrodzenie-modulowe

Zapytaj o cenę

Zaletą ogrodzeń modułowych są przede wszystkim szerokie możliwości aranżacyjne. Jak sama nazwa wskazuje, takie ogrodzenia buduje się z modułów, dlatego na działkach prywatnych i firmowych można znaleźć między innymi płoty złożone z metalowych lub drewnianych przęseł oraz betonowych czy murowanych słupków. Jakie nowoczesne systemy polecamy?

Ogrodzenie modułowe

Modułowość ogrodzeń objawia się zarówno poprzez sposób produkcji danego płotu, jak i przez sposób jego montażu. Wszystkie etapy wpływają na ostateczny wygląd ogrodzenia otaczającego dom, budynek firmowy czy obiekt użyteczności publicznej.

Projekt ogrodzenia

Jeszcze przed podjęciem decyzji o zamontowaniu ogrodzenia można zastanowić się nad jego projektem, zaplanować osadzenie płotu na działce oraz wyobrazić sobie, czy ogrodzenie będzie miało spójną estetykę z całą działką. W tej kwestii warto zwrócić się do ekspertów, którzy doradzą najkorzystniejsze rozwiązania. Współpracując z naszym przedsiębiorstwem, można zainspirować się gotowymi systemami, bądź przedstawić własny plan na ogrodzenie działki. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Materiały do wykonania ogrodzenia

Istotnym punktem przy zamawianiu ogrodzenia modułowego jest określenie, z jakich materiałów ma powstać cała konstrukcja. W naszym przedsiębiorstwie wykonujemy przede wszystkim ogrodzenia ze stali ocynkowanej. Stawiamy na najwyższą jakość wykonania oraz materiały, które będą trwałe przez wiele lat. Chcemy, by proponowane przez nas ogrodzenia modułowe były opłacalną inwestycją. Stal ocynkowaną malujemy dodatkowo proszkowo, by w skuteczny sposób zabezpieczyć ją przed działaniem różnych czynników atmosferycznych. W efekcie możemy uchronić ogrodzenie, bramę i furtkę, przed występowaniem korozji.

Kolor i wzór ogrodzenia modułowego

W zależności od wyboru rodzaju ogrodzenia modułowego - czy będą to przęsła i słupki wykonane ze stali, czy może postawione na murowanych słupkach, każdy może wybrać kolor swojego ogrodzenia. Oferujemy szeroką barwę kolorów z palety RAL, co umożliwia dostosowanie wyglądu i struktury systemu ogrodzeniowego do indywidualnych potrzeb oraz preferencji.

Ważny jest także wygląd przęseł i ewentualne wzory, które się zastosuje. W ramach współpracy z naszym przedsiębiorstwem można wybrać modułowe ogrodzenia ażurowe lub pełne.

Montaż ogrodzenia modułowego

W ramach prowadzonej przez nas działalności wykonujemy ogrodzenia modułowe na słupkach murowanych, z podmurówką i ze słupkami metalowymi.

  • Ogrodzenie modułowe na słupkach murowanych - połączenie popularnego profilu stalowego przęseł z eleganckim murkiem. Taki płot można wykonać w stylu klasycznym bądź nowoczesnym. O ile we współczesnych projektach zazwyczaj stawia się na minimalizm, to chcąc zainwestować w ogrodzenia klasyczne, można wybrać różnego rodzaju dekoracje przęseł: kwiaty, ornamenty, groty i tym podobne.
  • Ogrodzenia modułowe z podmurówką - w przypadku ogrodzeń z gotowych paneli lub metalowych profili sprawdzi się podmurówka wykonana najczęściej z mieszanki betonu bądź kompozytów prefabrykowanych.
  • Modułowe ogrodzenie ze słupkami stalowymi - w ramach świadczonych przez nas usług proponujemy również montaż ogrodzenia na stalowych słupkach.

Ogrodzenie modułowe - jaki styl wybrać?

We współpracy z naszym przedsiębiorstwem ważne jest to, że oferujemy montaż kompletnego ogrodzenia z furtką i bramą. Wszystkie części ogrodzenia modułowego muszą zatem do siebie pasować. Dobieramy poszczególne elementy tak, żeby konstrukcja była solidna, trwała i estetyczna przez wiele lat.

Nasi Klienci mogą wybierać ogrodzenia z wypełnieniem lub z przęsłami ażurowymi. Pełne ogrodzenia zagwarantują prywatność, natomiast te z ażurowymi przęsłami mogą dostarczyć na działkę więcej światła.

Chcąc dostosować ogrodzenie do obecnie panujących trendów w architekturze, warto wybrać murowane słupki z przęsłami palisadowymi lub żaluzjowymi. Takie nowoczesne płoty pasują do współczesnego budownictwa - minimalistycznych domów, apartamentowców czy innych budynków ze stalowymi elementami na elewacji.

Klasyczne ogrodzenia świetnie pasują do posesji stylizowanych na dawne czasy. Różnego rodzaju dworki, wille czy duże domy jednorodzinne świetnie prezentują się w towarzystwie ogrodzeń, których przęsła zakończone są ozdobnymi grotami. Całość wygląda niezwykle elegancko. To świetne rozwiązanie dla miłośników ponadczasowego piękna.

Czy warto wybrać ogrodzenia modułowe?

Na ogrodzenia modułowe składają się wcześniej przygotowane elementy konstrukcyjne, co ułatwia ich szybki i sprawny montaż na posesji prywatnej, firmowej lub publicznej.

Proponowane przez nas ogrodzenia modułowe wyróżnia:

  • solidna konstrukcja - przęsła mogą być ustawione na podmurówce, stalowych słupkach lub murowanych bloczkach, dzięki czemu cała konstrukcja jest trwała i stabilna;
  • wysoka jakość materiałów - zastosowanie tylko sprawdzonych materiałów gwarantuje
  • korzystna cena - dzięki modułowej budowie ogrodzeń można oszczędzić na procesie przygotowania działki oraz montażu ogrodzenia;
  • oryginalny wygląd - każde ogrodzenie modułowe może być przygotowane według indywidualnego projektu, przez co może stać się unikalną konstrukcją o kolorze, wymiarze i wzorze, jakim zażyczy sobie Klient.

Różnorodność wykończenia powierzchni ogrodzenia wiąże się z wieloma korzyściami zarówno dla inwestora, jak i wykonującego. Możemy zaproponować mnóstwo rozwiązań, które będą dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań naszych Klientów - bez względu na to, czy Klient szuka ogrodzenia modułowego do posesji prywatnej, czy chce postawić elegancki płot na terenie firmowym. Stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm w działaniu. Dzięki modułowej budowie ogrodzeń możemy zainstalować te konstrukcje w szybki i prosty sposób.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na ogrodzenia modułowe, a w razie jakichkolwiek pytań - do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami naszego przedsiębiorstwa.

Zapytaj o wycenę

Umów się z naszym doradcą na rozmowę

Przechowujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe w następujących celach: Analytics, Niezbędne.

TUV